Opinie rodziców

Opinie :


Patrycja i Piotr
rodzice Lilianki :

Jestem mamą rocznej Lilianki i jesteśmy już w trakcie trzeciej sesji zdjęciowej u Pani Marty:) Podczas sesji najważniejszy jest dzidiuś i to by czuł się komfortowo. Moja Lila jest bardzo "temperamentnym" bobasem ,co nie ułatwiało pracy pani fotograf:) Wykazała się duuuużą cierpliwością , co zaowocowało pięknymi zdjęciami:) Gorąco polecam sesje dzieciaczków , bo są cudowną pamiątką na całe życie!!! My z usług Pani Marty skorzystamy z pewnością jeszcze wiele razy:) " podpisano MAMA LILIANYMarta
mama Karolinki:


Polecam wszystkim rodzicom :))) Taka sesja maluszka to cudowna i bezcenna pamiątka...a tutaj dodatkowo w przepięknym wykonaniu:)))Na sesji byłyśmy dwukrotnie i za każdym razem byłam bardzo, bardzo zadowolona. Każde zdjęcie niepowtarzalne...Pani Marta ma głowę pełną fantastycznych pomysłów, wie jak zrobić maluszkowi śliczne zdjęcie:)) Fajna atmosfera na sesji, bez stresu i pośpiechu, gdy dziecko potrzebowało przerwy to po prostu ją robiliśmy:)Studio przystosowane do wizyt niemowląt, zawsze cieplutko i miło, więc śmiało można było rozebrać dziecko:)Nie mogę pominąć oczywiście cudownych rekwizytów dostępnych w studio, można wybierać ze wszelkiego rodzaju czapeczkach, opaskach, skrzydełkach, spódniczkach, wózeczkach, a kończąc na rewelacyjnych tłach do zdjęć:)Efekt pracy Pani Marty jak dla mnie za każdym jest niesamowity i uwielbiam wszystkie jej zdjęcia:))

Wiktoria i Igor
rodzice Hani:

 
Cóż ja mogę napisać? Stu procentowy profesjonalizm! Podejście Marty - niesamowite. Atmosfera podczas sesji rodzinna i przyjemna. Efekt końcowy? POWALAJĄCY! Jesteśmy już po 5 sesjach u Marty i na pewno na tym nie koniec! Taka sesja to wspaniała pamiątka, naprawdę SERDECZNIE POLECAM! Ręczę za to, że się nie zawiedziecie! Cena również satysfakcjonująca, jednym słowem REWELACJA!!!!!!
Dziękujemy Marto za te piękne zdjęcia i mile spędzone chwile!Ania i Tomek
rodzice Janka:

 Serdecznie polecamy sesję u Marty wszystkim, którzy pragną uwiecznić magiczny czas wieku niemowlęcego swojego maluszka! Pamiątka niesamowita, zdjęcia prześliczne, a podejście Marty do dzieciaczków tak ciepłe,że miło było patrzeć...Bez wątpienia, ta praca jest pasją, w którą wkłada serce. Atmosfera podczas sesji bardzo przyjemna, bez najmniejszego ciśnienia...,był czas na karmienie i dłuuugotrwałe lulanie oraz usypianie Janeczka::)
Dziękujemy Marta i do zobaczenia!

Edyta i Tomek:
rodzice Jakuba:


"Zdjęcia cudowne, atmosfera ciepła, studio przygotowane do pracy z maluchem- jest gdzie przebrać, przewinąć. Nie ma problemu z karmieniem, zero presji czasu. A fotografie są miłą pamiątką na całe życie:) Serdecznie polecamy sesję u Marty. Edyta i Tomek rodzice Kuby "


Rodzice Ziemusia i Zuzi:

 Z tego wszystkiego zapominałam podziękować za piękną sesję, milą atmosferę i piorunujący efetk końcowy . Jesteśmy zauroczeni zdjęciomi. Myślę że jeszcze się spotkamy.

pozdrawiamy

Marta
mama Kamila :

Miła atmosfera, profesjonalne podejście,mój synek czul się 

swobodnie, zdjęcia wykonane profesjonalnie. Oboje z 

synkiem jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjeć

jak i z atmosfery, która zapewniła nam Pani fotograf. 

Podchodzi indywidualnie do dziecka a zarazem z dużym 

profesjonalizmem.

Gorąco POLECAM!!!

Jak na sesje  zdjęciową to tylko tutaj !!!!


Justyna i Daniel

rodzice Olusia :)


Wspaniałe , przyjacielskie podejście do 
dziecka, piękne i cudowne zdjęcia, które 
będą wspaniałą pamiątką dla naszego synka i nas samych. Rodzice Olusia - Justyna i DanielPatrycja 

mama Mieszka:

Dzieci rosną i zmieniają się zaskakująco szybko, warto więc uwiecznić nasze maleństwa Marta jest wspaniałym fotografem, ważne są dla Niej uwagi rodziców, dba o to aby byli zadowoleni ze zdjęć. Ma świetne podejście do maluszka, wie jak go ułożyć i co zrobić, aby mali modele czuli się komfortowo. Na duży plus jest też to, że sesja nie ma ograniczeń czasowych, trwa tyle ile potrzeba gorąco polecam wszystkim rodzicom, profesjonalne ujęcia to najpiękniejsza rodzinna pamiątka!